PULZE – odkryj potencjał podgrzewania tytoniu

PULZE – odkryj potencjał podgrzewania tytoniu

Tradycyjne wyroby tytoniowe generują dym, który może być uciążliwy nie tylko dla otoczenia, ale również samych palaczy. Dzięki technologii podgrzewania możesz zastąpić go aerozolem, który jest potencjalnie lżejszy od dymu z tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Wszystko to jest możliwe z uwagi na obniżenie temperatury oddziałującej na tytoń. Ponadto wyeliminowanie procesu spalania wiąże się także z redukcją nieprzyjemnego zapachu. Co jeszcze zyskasz dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu? Odkryj potencjał podgrzewania tytoniu z PULZE!

Na czym polega podgrzewanie tytoniu i czym różni się od palenia?

Technologia podgrzewania tytoniu może potencjalnie ograniczyć nieprzyjemny zapach, który wielu osobom kojarzy się z papierosami. Obniżenie temperatury o około 550°C pozwala na wyeliminowanie procesu spalania. W efekcie nie musisz rezygnować ze swoich rytuałów, zapewniając przy tym komfort sobie i osobom w otoczeniu. Urządzenie PULZE jest wyposażone w ceramiczną grzałkę, która podgrzewa tytoń od wewnątrz. Dzięki temu możesz rozpocząć sesję w ciągu 20 sekund od włączenia urządzenia. 

Temperatura oddziałująca na wkład tytoniowy wynosi 315-345°C. W efekcie uwalnia się wspomniany aerozol, który zawiera potencjalnie o 96% mniej substancji toksycznych niż w przypadku dymu papierosowego. 

Co wpływa na redukcję dymu i brzydkiego zapachu?

Klasyczne papierosy są poddawane działaniu ognia, a tytoń ulega spalaniu, podczas którego uwalniają się specyficzny zapach, dym oraz szkodliwe substancje. 

Temperatura podczas podgrzewania tytoniu nie jest wystarczająco wysoka, by utworzył się żar, z którego unosi się wspomniany wyżej strumień boczny dymu tytoniowego. Urządzenia typu PULZE generują aerozol, który łatwo się ulatnia oraz nie pozostawia drażniącego zapachu. Ponadto nie osiada na dłoniach, włosach czy też ubraniach. Jaki podgrzewacz tytoniu wybrać?

Wzbogać swoje doświadczenia 

Podgrzewanie tytoniu pozwala na dopasowanie doświadczeń do indywidualnych preferencji. Urządzenie PULZE 2.0 ma dedykowane wkłady tytoniowe, które zapewniają pełne wykorzystanie potencjału zastosowanej technologii. Dodatkowo urządzenie oferuje dwa poziomy podgrzewania, łagodny o temperaturze 315°C i intensywny – 345°C. Użytkownik może więc dopasować tryb podgrzewania do swoich potrzeb oraz zmienić go przy każdym kolejnym użyciu. 

PULZE 2.0 umożliwia ponad 25 użyć przy jednym ładowaniu. Każde z nich trwa 5 minut – niezależnie od ilości zaciągnięć. Dzięki temu, że jest to urządzenie typu all-in-one, możesz mieć go zawsze przy sobie! Sprawdź więcej informacji na stronie: https://www.pulze.com 

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca